Maskë rigjeneruese me kalendula 30 ml.

690 L

Rigjeneron dhe ushqen lëkurën tuaj

Përshkrim

Kjo maskë organike në përbërje me lulen e kalendulës rigjeneron dhe ushqen lëkurën. Është e këshillueshme veçanërisht për lëkurat e thata.
Avantazhet:
• 97% e përbërësve me origjinë natyrore
• Pa vajra mineral dhe silikon
• Vegane
Këshilla për përdorim: Aplikojeni dy herë në javë dhe lëreni të veprojë për 10 minuta. Hiqni tepricën me pambuk.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Maskë rigjeneruese me kalendula 30 ml.”

SKU: 92860