Maskë pastruese me mente 30 ml

750 L

Pastron dhe largon yndyrën e tepërt nga lëkura juaj.

Përshkrim

Kjo maskë organike me mente eliminon papastërtitë dhe largon yndyrën e tepërt nga lëkura juaj, pa e tharë atë. Struktura e saj tepër e freskët nuk ngjitet në lëkurë dhe të jep një pamje të freskët.
Avantazhet;
• 98% e përbërësve me origjinë natyrore
• Pa vajra mineral dhe silikon
• Vegane
Këshilla për përdorim: Aplikojeni në zonën T (balli, hundë, mjekër) ose në tërë fytyrën dy herë në javë dhe lëreni të veprojë për 10 minuta. Hiqni tepricën me pambuk.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Maskë pastruese me mente 30 ml”

SKU: 27628