Maskë pastruese me argjilë 75ml – Pure Menthe

1590 L

Redukton sebumin e tepërt, zvogëlon poret duke pastruar lëkurën nga papastërtitë.

Përshkrim

Kjo maskë është e formuluar me Mente Organike e njohur për vetitë e saj freskuese dhe e rritur me metoda agroekologjike në fushat tona në La Gacilly. Maska pastron intensivisht lëkurën dhe e matifikon atë. Redukton sebumin e tepërt dhe zvogëlon poret duke pastruar lëkurën nga papastërtitë.

Për lëkurë mikse, të yndyrshme, ose me tendencë akneike.

Këshilla e përdorimit: Aplikojeni në fytyrë dy herë në javë. Shmangni kontaktin me konturet e syve. Mbajeni 5 min dhe më pas shpërlajeni.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Maskë pastruese me argjilë 75ml – Pure Menthe”

SKU: 97189