Maskë me kamomil 30 ml

750 L

Maskë qetësuese për çdo lloj lëkure me kamomil.

Përshkrim

Kjo maskë organike me kamomil qetëson menjëherë lëkurën tuaj. Mund të përdoret për çdo lloj lëkure. Përbërja e saj kremoze e lë lëkurën të butë, dhe të freskët.
Avantazhet:
• 98% e përbërësve me origjinë natyrore
• Pa vajra mineral dhe silikon
• Vegane
Këshilla për përdorim: Aplikojeni dy herë në javë dhe lëreni të veprojë për 10 minuta më pas hiqni tepricën me pambuk.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Maskë me kamomil 30 ml”

SKU: 26278