Xhel qetësues për këmbët- 75 ml

1090 L

Freskon dhe rigjallëron këmbët

Përshkrim

Ky xhel me efekt “akulli” rigjallëron këmbët tuaja. Ai ka në përmbatje lavandër organike nga Franca, e njohur për aftësinë zbutëse, riparuese dhe mbrojtëse. Avantazhet: Xheli ka një teksturë të freskët e cila nuk ngjit. Këshilla për aplikimin: Përdoreni 2 herë në ditë duke i masazhuar.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Xhel qetësues për këmbët- 75 ml”

SKU: 08237