Xhel larës per duart kokos, 190 ml

590 L

Kënaqësia e një larësi duarsh me aromë sensuale

Përshkrim

Bini në dashuri me shishen dekorative të aromës së kokosit. Ne kemi kombinuar glicerinë organike me ekstraktin e kokosit. Duart janë të pastra dhe me aromë të këndshme.

Pluset:

  • 97% përbërës bimorë;
  • pa sapun, pa paraben;
  • formulë lehtësisht e biodegradueshme;
  • shishe e riciklueshme.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Xhel larës per duart kokos, 190 ml”

SKU: 50336