Xhel larës me mente 125ml – Për lëkurë mikse në të yndyrshme.

L1,190

Largon çdo papastërti dhe sebumin e tepërt.

Përshkrim

Ky xhel larës liron lëkurën nga çdo papastërti, makijazhi dhe sebumi i tepërt, duke e lënë atë të pastër, të matifikuar dhe të butë. Është i pasur me mente, e cila njihet për vetitë e saj freskuese.
Avantazhet:
• 98% e përbërësve janë me origjinë bimore.
• Prodhuar në Francë.
• Formulë e biodegradueshme.
• Mente organike e rritur në fushat e La Gacilly.
• Pa sulfate.
• Respekton Ph e lëkurës suaj.
Testuar dermatologjikisht.
Këshilla për aplikim: Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë duke e masazhuar lehtë e më pas shpërlajeni. Shmangni kontaktin me sytë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Xhel larës me mente 125ml – Për lëkurë mikse në të yndyrshme.”

SKU: 55035
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën