Xhel larës me alga, 390 ml – Për lëkurë normale në mikse.

1890 L

Pastron dhe oksigjenon lëkurën.

Përshkrim

Ky xhel larës liron lëkurën nga papastërtitë dhe makijazhi duke e lënë atë të pastër dhe të butë. Është i pasuruar me Tetraselmis Mikro-Alga me veti oksigjenuese.
Avantazhet:
• 98% e përbërësve janë me origjinë bimore.
• Pa sulfate.
• Prodhuar në Francë.
• Formulë e biodegradueshme.
• Shishe e riciklueshme e përbërë nga plastikë 100% e riciklueshme.
• Alga të kultivuara në brigjet e Brittany.
Këshilla për aplikim: Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë duke e masazhuar lehtë e më pas shpërlajeni. Shmangni kontaktin me sytë.
Testuar dermatologjikisht.
Test In Vitro.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Xhel larës me alga, 390 ml – Për lëkurë normale në mikse.”

SKU: 94150
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara