Xhel larës “Famille BIO” 390ml

1690 L

Përshkrim

Xheli larës Famille BIO pa sulfate, pastron butësisht lëkurën dhe flokët falë përmbajtjes së tij me përbërës të koncentruar të mollës organike.

Xheli larës është i certifikuar BIO me 97% përbërës bimorë dhe mund të përdoret nga e gjithë familja duke filluar nga mosha 3 vjeçare. Eshtë i pështatshëm për çdo lloj lëkure dhe flokësh.

Mënyra e përdorimit: Hidhni një sasi të xhelit në pëllëmbën e duarve dhe aplikojeni në flokë të lagur dhe trup duke e masazhuar lehtë e më pas shpërlajeni.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Xhel larës “Famille BIO” 390ml”

SKU: 90686
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara