Xhel dushi i koncentruar Mango – 100ml

620 L

Xhel dushi i koncentruar me aromë energjike që ruan kënaqësinë dhe njëkohësisht bëni një të mirë për planetin.

Përshkrim

Shijoni aromën e fortë sensuale në dush duke kontribuar kështu dhe për planetin tonë. Ky xhel i koncentruar ofron një numër të njëjtë larjesh me xhelin e dushit klasik në format 400ml. Falë mekanizmit të tapës tekstura fluide e xhelit lë një shkumë të butë që pastron lëkurën në mënyrë delikate. Premtojmë një dush plot aromë.
Avantazhet:
• 97% përbërës bimorë;
• pa paraben;
• 50% më pak plastikë krahasuar me shishen 400ml;
• format praktik për udhëtime, palestër…të ndjek kudo që shkon.
• 1 produkt i blerë = një pemë e mbjellur.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Xhel dushi i koncentruar Mango – 100ml”

SKU: 41612