-20%

Vaj riparues për flokët 100ml

0 out of 5

1432 L

Vaji për flokët shumë funksional riparon, ushqen flokët e thata, të dëmtuara.

Përshkrim

Vaji riparues për flokët ka shumë funksione. Falë përmbajtjes së tij me vaj Jojoba flokët ushqehen, riparohen, bëhen më rezistentë ndaj këputjes dhe krihen shumë lehtë.

Avantazhet:

  • 98% përbërës bimorë
  • Formulë vegane
  • Pa silikon
  • Me Jojoba organike
  • Prodhuar në Francë
  • Paketim i riciklueshëm

Këshilla për aplikimin: Aplikoni një ose dy spruco në gjatësi dhe majat e flokëve. Mos e shpërlani.

SKU: 83582
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara