Vaj me xixa Monoi 100ml

1900 L

Një lëkurë rrezatuese dhe aromë fantastike.

Përshkrim

Dëshironi një lëkurë të hidratuar, rreatuese dhe me aromë të këndshme? Zgjidhni vajin me xixa Monoi. Lëkura nxihet më shpejt dhe do të shkëlqejë duke tërhequr vëmendjen e të githëve. Monoi është sekreti I bukurisë së grave të Tahitit . Ato e përdorin nga koka te këmbët. Pa vajra minerale, pa paraben.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Vaj me xixa Monoi 100ml”

SKU: 56423