-20%

Vaj hidratues Monoi për trupin dhe flokët, 125ml.

1192 L

Hidraton lëkurën dhe I mban flokët të buta.

Përshkrim

Ky vaj përdoret për trupin dhe flokët dhe ka aromë fantastike. Lëkura juaj hidratohet, qëndron e butë dhe nxihet me shpejt. Monoi është sekreti i bukurisë së grave të Tahitit.
Rezultatet:
• Hidraton dhe ushqen lëkurën.
• Ushqen flokët tuaja dhe i lë ato të buta.
Avantazhet:
• 99% e përbërësve janë me origjinë bimore.
• 2% Monoi nga Tahiti.
• Shishe e riciklueshme e përbërë nga plastikë 100% e riciklueshme.
Këshilla për përdorimin: Tundeni përpara se ta aplikoni. Aplikojeni në trup dhe në flokë në çdo kohë që dëshironi.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Vaj hidratues Monoi për trupin dhe flokët, 125ml.”

SKU: 78730