Ujë tualeti Naturelle 75ml

3800 L

Përshkrim

Uji i tualetit Naturelle simbolizon freskinë. “Notat e athëta të Bergamotit ndërthuren me ëmbëlsinë e Jaseminit dhe drurin Cedar”. Michel Girard, Parfumeur

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Ujë tualeti Naturelle 75ml”

SKU: 77108
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara