Ujë tualeti Moment de Bonheur 50ml

4990 L

E gjallë, tërheqëse dhe e bukur si lulet…

Përshkrim

Parfumi Moment de Bonheur përmban Bergamot, ekstrakt molle, trëndafil  dhe Cedar. Krijuesi i saj, Annick Menardo, ju ofron freskinë dhe gjallërinë e luleve në këtë aromë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Ujë tualeti Moment de Bonheur 50ml”

SKU: 25295
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara