Ujë tualeti Comme Cuir Vetiver- 100ml

4900 L

Sensualiteti unik I Cuir Vetiver.

Përshkrim

Cuir Vetiver ka një aromë të lehtë dhe sensuale. Freskia dhe eleganca e bimës Vetiver është përzier me aromën e lehtë të drurit Sandal dhe atij Cedar të Karaibeve. Fasulja Tonka shton sensualitetin e këtij parfumi. Sonia Constant, parfumiere.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Ujë tualeti Comme Cuir Vetiver- 100ml”

SKU: 36096
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara