Ujë tualeti Chèvrefeuille 100ml

0 out of 5

2900 L

Përshkrim

Yves Rocher ka kompozuar një aromë ku ndërthuret freskia e gjetheve të Vervenës me fuqinë shpërthyese të trëndafilit dhe delikatesën e zambakut të luginës me lulet e qershisë.
Avantazhet:
• 97% përbërës bimorë
• 100% alkool bimor
• Prodhuar në Francë
• Shishe 100% e riciklueshme

SKU: 39897