-25%

Ujë micelar 200ml – Për lëkurë të ndjeshme.

900 L

Largon makijazhin dhe pastron lëkurën butësisht.

Përshkrim

Uji micelar liron lëkurën nga papastërtitë dhe makijazhi duke e lënë atë të pastër të butë dhe të qetësuar. Është i pasur me kamomil organik, i cili njihet për vetitë e tij qetësuese. Redukton skuqjet deri në 71% brenda 28 ditëve. I përshtatshëm edhe për sy të ndjeshëm.
Avantazhet:
• 97% e përbërësve janë me origjinë bimore.
• Prodhuar në Francë.
• Respekton Ph e lëkurës suaj.
• Kamomil organik i rritur në fushat e La Gacilly.
• Shishe e riciklueshme e përbërë nga plastikë 100% e riciklueshme.
• Pa parfum
Këshilla për aplikim: Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë, sy dhe buzë me ndihmën e një pambuku. Pa shpërlarje.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Ujë micelar 200ml – Për lëkurë të ndjeshme.”

SKU: 56348