Ujë micelar 2 në 1 me alga 200ml – Për lëkurë normale në mikse.

1200 L

Largon makijazhin, pastron dhe hidraton lëkurën.

Përshkrim

Uji micelar 2 në 1 liron lëkurën nga papastërtitë dhe makijazhi duke e lënë atë të pastër, të butë dhe plot shkëlqim. I pasuruar me Tetraselmis Mikro-Alga me veti oksigjenuese.
Avantazhet:
• 99% e përbërësve janë me origjinë bimore.
• Respekton Ph e lëkurës suaj.
• Prodhuar në Francë.
• Shishe e riciklueshme e përbërë nga plastikë 100% e riciklueshme.
• Alga të kultivuara në brigjet e Brittany.
Këshilla për aplikim: Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë, sy dhe qafë me anën e një pambuku. Pa shpërlarje.
Testuar dermatologjikisht.
Test In Vitro.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Ujë micelar 2 në 1 me alga 200ml – Për lëkurë normale në mikse.”

SKU: 95665