Trajtim Anti Age Global

5500 L

Zbeh shenjat e moshës, rigjeneron dhe i fal shkëlqim lëkurës.

Përshkrim

Trajtimi Anti Age Global përmban 35 kapsula, të cilat në përbërje të tyre kanë “Bud Nectar”, “Light Nectar” dhe Vitaminë C. Bud Nectar stimulon rigjenerimin e qelizave të lëkurës, ndërsa Light Nectar redukton melaninën (njollat kafe) dhe i jep lëkurës shkëlqim. Ditë pas dite lëkura është më rrezatuese dhe shenjat e moshës zbehen.

Avantazhet:

  • 98% përbërës bimorë
  • Prodhuar në Francë
  • Paketim dhe shishe e riciklueshme

Këshilla e përdorimit: Merrni një kapsulë, hapeni dhe aplikojeni çdo mbrëmje në fytyrë duke e masazhuar lehtë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Trajtim Anti Age Global”

SKU: 47026