Spraj për trupin dhe flokët Monoi 125ml

1300 L

Zbuloni aromën e freskët verore Monoi.

Përshkrim

Aroma e tij magjepsëse do t’ju “zhvendosë” menjëherë në plazhet e Tahitit.
Mund ta përdorni pas dushit ose gjatë ditës për të ndjerë aromën e freskët verore.
Avantazhet:
• 96% përbërës bimorë
• Shishe 100% e riciklueshme
• Formulë Vegane
• Prodhuar në Francë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Spraj për trupin dhe flokët Monoi 125ml”

SKU: 28256