-20%

Spraj për neutralizimin e aromës së flokëve 150ml

0 out of 5

1280 L

Për flokë normale në të yndyrshme

Përshkrim

Spraji për neutralizimin e aromës së flokëve është i pasur me alga deti. Ai neutralizon aromën e pakëndshme të flokëve për një kohë të gjatë, u jep atyre ndjesinë e freskisë dhe plot shkëlqim.

Këshilla për aplikim: Tundeni. Spërkateni në rrënjë dhe gjatësi, në flokë të thatë ose të lagur. Mos e shpërlani.

Avantazhet:

  • 97% përbërës bimorë
  • Pa silikon
  • Shishe e riciklueshme

 

SKU: 60353
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara