-20%

Spraj me qumësht gështenje 100ml

0 out of 5

880 L

Ushqen dhe zbut majat e flokëve.

Përshkrim

I pasuruar me qumësht organik të gështenjës, spraji, ushqen dhe zbut majat e flokëve duke bërë që të krihen me shumë lehtësi.

Këshilla për aplikim: Tundeni, spërkateni në gjatësi dhe maja, në flokë të thatë ose të lagur. Mos e shpërlani.

Avantazhet:

  • 98% përbërës bimorë
  • Pa silikon
  • Shishe e riciklueshme
SKU: 66951
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara