-20%

Skrab trupi me gjalp shea 150ml

1112 L

Kënaqësia e një skrabi trupi me gjalp shea.

Përshkrim

I pasuruar me gjalp Shea, skrabi heq butësisht qelizat e vdekura të lëkurës. Vetëm në një hap të vetëm, lëkura mbetet e mbështjellë me rehati dhe butësi!
Avantazhet:
• 98% përbërës bimorë;
• Formulë lehtësisht e biodegradueshme
• Gjalp shea 100% organik
Këshilla për aplikomin: Aplikojeni në lëkurë të lagur, masazhoni lëkurën e trupit dhe më pas shpërlajeni. Përdoret 1 ose 2 herë në javë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Skrab trupi me gjalp shea 150ml”

SKU: 42898