Skrab për këmbët- 75 ml

1090 L

Zbut dhe qetëson këmbët

Përshkrim

Skrabi largon qelizat e vdekura, këmbët janë më të buta . Ai ka në permbatje lavandër organike nga Franca, e njohur për aftësinë zbutëse, riparuese dhe mbrojtëse. Avantazhet: Redukton kallot dhe zbut lëkurën e thembrave.
Këshilla për aplikimin: Përdoreni 1 ose 2 herë në javë. Masazhojeni dhe më pas shpërlajeni. Mos e pëdorni në sipërfaqe te irrituar.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Skrab për këmbët- 75 ml”

SKU: 08003