-30%

Shkumë rroje

903 L

Shkumë e butë dhe për lëkurën më sensitive.

Përshkrim

Zbuloni ndjesinë e rehatisë falë kësaj shkume rroje kremoze e pasuruar me Aloe Vera dhe ujin e kamomilit, me veti qetësuese i cili parandalon djegien gjatë rruajtjes. Kjo shkumë është e përkryer dhe për lëkurat e ndjeshme. Ajo e lë lëkurën e butë.
Avantazhet:
• 88% e përbërësve me origjinë natyrore.
• Formulë e pasuaruar me xhel Aloe Vera organike dhe me ujë kamomili organik.
• Pa vajra mineral dhe silikon.
Këshilla për aplikim: Vendosni një sasi të vogël në fytyrë të lagur. Shpëlajeni mirë pas rruajtjes.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Shkumë rroje”

SKU: 25219
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara