-10%

Shampo violet 300ml

0 out of 5

675 L

Shampo pa sulfate për flokë bjond.

Përshkrim

Shampo violet pa sulfate është e pasur me uthull mjedre. Ajo pastron butësisht skalpin, ruan ngjyrën e flokëve, i mban të buta dhe plot shkëlqim.

Këshilla për aplikim: Aplikojeni në flokë të lagur duke masazhuar skalpin dhe më pas shpërlajeni.

Avantazhet:

  • Pa sulfate
  • 94% përbërës bimorë
  • Pa silikon
  • Shishe e riciklueshme
SKU: 36285
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara