Shampo për flokë të yndyrshme – 300 ml

590 L

Lan dhe purifikon flokët tuaj për 48 orë.

Përshkrim

Kjo shampo me hithër lan dhe purifikon skalpin e flokëve. Duke qënë se flokët e bukura, fillojnë nga një skalp i shëndetshëm, ne kemi shtuar bimën Agaves, ne zemër të formulës. Ky përbërës dyfishon mikroqarkullimin e skalpit, duke bërë që flokët të rriten të fortë dhe më të bukur. Avantazhet: 98% e përbërësve janë me origjinë bimore, pa silikon, bazë larëse bimore, agave 100% organike, shishe e riciklueshme. Këshilla për përdorimin: Përdoreni në flokë të lagur. Masazhoni skalpin. Shpërlajeni. Evitoni kontaktin me sytë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Shampo për flokë të yndyrshme – 300 ml”

SKU: 56371