-10%

Shampo për flokë të drejtë 300ml

0 out of 5

675 L

Lan dhe zbut flokët tuaj.

Përshkrim

Shampo pa sulfate e pasuruar me peptide orizi trajton me butësi skalpin dhe flokët. Falë teksturës së butë, shampo shkrifton flokët, parandalon krijimin e nyjeve dhe i mbron nga elektrizimi.

Këshilla për aplikimin: Aplikojeni në flokë të lagur. Masazhoni skalpin. Shpërlajeni.

Avantazhet:

  • pa sulfate
  • 97% përbërës bimorë
  • Pa silikon
  • Shishe e riciklueshme.

 

SKU: 94434
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara