Shampo për flokë të butë e të shkrifët

590 L

Trajton me butësi skalpin dhe flokët.

Përshkrim

Kjo shampo me Witch Hazel (Hamamelis) qetëson irritimin e skalpit dhe falë testurës së butë I shkrifton flokët dhe parandalon krijimin e nyjeve. Duke qënë se flokët e bukura, fillojnë nga një skalp i shëndetshëm, ne kemi shtuar bimën Agaves, ne zemër të formulës. Ky përbërës dyfishon mikroqarkullimin e skalpit, duke bërë që flokët të rriten të fortë dhe më të bukur. Avantazhet: 98% e përbërësve janë me origjinë bimore, pa silikon, agave 100% organike, shishe e riciklueshme. Këshilla për aplikimin: Aplikojeni në flokë të lagur. Masazhoni skalpin. Shpërlajeni.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Shampo për flokë të butë e të shkrifët”

SKU: 91359
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara