-10%

Shampo për flokë kaçurrela 300ml

0 out of 5

675 L

Kjo shampo pa sulfat dhe pa silikon, pastron lehtësisht flokët tuaj duke ruajtur formën natyrale të tyre.

Përshkrim

Shampo pa sulfate për flokë kaçurrela është e pasur me lulen e Linit, një përbërës i cili ruan formën e kaçurrelave tuaja dhe kontrollon volumin e tyre.
Rezultati:
• Flokë të butë, me shkëlqim dhe që nuk ngatërrohen
• Kaçurrela natyrale

Avantazhet:

  • 95% përbërës bimorë
  • Pa sulfate
  • Pa silikon
  • Shishe e riciklueshme
SKU: 91855
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara