Shampo kundër zbokthit 300ml

0 out of 5

1000 L

Eleminon zbokthin nga flokët tuaj.

Përshkrim

Shampo pa sulfate me mente organike nga La Gacilly, eliminon zbokthin dhe parandalon rikrijimin e tij.

Këshilla për aplikim: Aplikojeni në flokë të lagur duke masazhuar skalpin dhe më pas shpërlajeni.

Avantazhet:

  • Pa sulfate
  • 95% përbërës bimorë
  • Pa silikon
  • Shishe e riciklueshme
SKU: 67881