-10%

Shampo kundër rënies së flokëve 300ml

0 out of 5

900 L

Flokë më të fortë, më të dendur dhe plot vitalitet.

Përshkrim

Kjo shampo me Lupin të bardhë dhe pa sulfate, pastron lehtësisht flokët tuaj, i forcon dhe ngadalëson rënien e tyre. Duke qënë se flokët e bukura, fillojnë nga një skalp i shëndetshëm, ne kemi shtuar bimën Agaves, ne zemër të formulës. Ky përbërës dyfishon mikroqarkullimin e skalpit, duke bërë që flokët të rriten të fortë dhe më të bukur.

Këshilla për aplikim: Aplikojeni në flokë të lagur duke masazhuar skalpin dhe më pas shpërlajeni.

Avantazhet:

  • Pa sulfate
  • 94% përbërës bimorë
  • Pa silikon
  • Shishe e riciklueshme
SKU: 98437
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara