Sfungjer purifikues për lëkurë të yndyrshme

Sfungjer purifikues për lëkurë të yndyrshme

L1,100

Sfungjer 100% bimore, për pastrim të përditshëm me qymyr druri.

Përshkrim

Ky sfungjer pastron lëkurën e yndyrshme. Ai është praktik dhe I lehtë për tu përdorur, mund ta përdorni vetëm me ujë ose mund ti shtoni dhe xhel larës. Sfungjeri lahet dhe mund të përdoret deri në 3 muaj. Avantazhet: Sfungjeri ka origjinë 100% bimore. Këshilla për përdorimin:
1. Lageni me ujë të ngrohtë
2.Pastoni lëkurën lehtësisht me lëvizje rrethore.
3. Lajeni sfungjerin dhe lëreni të thahet

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Sfungjer purifikues për lëkurë të yndyrshme”

SKU: 41374
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Dhurata juaj
për blerje mbi
2990 Lekë
Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?
[]