Set për lëkurë të yndyrshme

5770 L

Përshkrim

Serumi me veti riekuilibruese dhe antioksiduese penetron menjëherë në lëkurë, e matifikon dhe përsos strukturën e saj.  Serumi është i pasuruar me pluhur te cajit Boreal me veti ribalancuese i cili vepron thellësisht në lëkurë duke kontrolluar shkëlqimin, papërsosmëritë dhe rafinon strukturën e lëkurës.

Xhel kremi hidratant ka një strukturë të freskët dhe të lehtë, zvogelon poret, matifikon lëkurën dhe rafinon strukturën e saj. Gjatë gjithë ditës lëkura hidratohet.

Maska me argjilë dhe mente pastron intensivisht lëkurën dhe e matifikon atë. Redukton sebumin e tepërt dhe zvogëlon poret duke pastruar lëkurën nga papastërtitë.

Seti përmban:

  • Serum 30ml
  • Xhel krem 50ml
  • Maskë 75ml
  • Kuletë makijazhi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set për lëkurë të yndyrshme”

SKU: setsebo3