Set Parfumi – Comme Une Evidence

L4,500

Një aromë elegante

Përshkrim

Aroma elegante dhe e rafinuar Comme une Evidence simbolizon momentet e jashtëzakonshme të jetës. Parfumi ka aromë të pastër, harmonike dhe delikate e cila ju zhyt në një moment qetësie absolute. Ky format është I përshtatshëm për ta mbajtur kudo me vete. ” Freskia e rafinuar e esencës së Bergamos hap rrugë për delikatesën femërore të aromës së trëndafilit Damask. Esenca e Patchouli-t sjell një ndjenjë të thellë që ju përmbush ” Annick Menardo, Parfumier. Seti përmban:
• Ujë i parfumuar 50ml
• Ujë i parfumuar 10ml
• Krem duarsh 30ml

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set Parfumi – Comme Une Evidence”

SKU: 93617
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën