Set parfumi Bois de Sauge për meshkuj

6560 L

Përshkrim

Një aromë e freskët dhe romantike.

Bois de Sauge personifikon ndjesinë e lirisë dhe avennturës. Një aromë ku freskia e sherebelës përzihet me intensitetin e drurit Gaïac dhe Patchouli.

Seti përmban:

  • Parfum 100ml
  • Shampo për trupin dhe flokët 200ml
  • Kuti paketimi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set parfumi Bois de Sauge për meshkuj”

SKU: setbois