Set parfumi Ambre Noir për meshkuj

6560 L

Përshkrim

Ambre Noir ka një aromë joshëse e cila kombinon karakterin e fortë të Patchoulit dhe Vetiver me sensualitetin e fasules Tonka. Cedar dhe lavandra i japin elegancën dhe delikatesën këtij parfumi.

Seti përmban:

  • Parfum 100ml
  • Shampo për trupin dhe flokët 200ml
  • Kuti paketimi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set parfumi Ambre Noir për meshkuj”