Set Mon Rouge

4500 L

Dhurata ideale për festat e fundvitit.

Përshkrim

Aromën tuaj të preferuar tashmë e gjeni në paketimin festiv për festat e fundvitit sëbashku me një maskara. Një përbërje e veçantë dhe sensuale në të cilën Irisi ndërthuret me Nerolin. E gjithë përbërja bazohet në aromën intensive të Patchoulit me kumbullën e ëmbël.
Seti përmban:
• Ujë të parfumuar 30ml
• Maskara

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set Mon Rouge”

SKU: 49620