Set Lifting Vegetal

12400 L

Efekt Lifting në lëkurën tuaj.

Përshkrim

Seti Lifting Vegetal pështatet për të gjitha tipet e lëkurës.
1- Serumi i koncentruar Lifting, zbut rrudhat dhe i jep lëkurës tuaj fortësi.
2- Kremi i ditës bën tërheqjen e rrudhave, i zbut ato dhe i jep fortësi lëkurës.
3- Në mbrëmje, aplikoni kremin e natës, në mënyrë që kur të zgjoheni në mëngjes lëkura juaj të duket e shplodhur dhe e tonifikuar.
Çanta e bardhë praktike, ju bën të mundur që ti merni produktet me vete, kudo që ju shkoni.
Seti përmban:
• Serum 50ml
• Krem dite 50ml
• Krem nate 50ml
• Çantë e bardhë praktike.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set Lifting Vegetal”

SKU: set06
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara