-32%

Set hidratues

L2,990

Hidraton në thellësi lëkurën tuaj.

Përshkrim

Seti hidratues për lëkurë normale në mikse përmban:

  1. Xhel larës me alga 125 ml
  2. Krem hidratues me SPF 20 50 ml
  3. Maskë hidratuese dhe oksigjenuese me alga 75ml
  4. Kuletë makijazhi

Xheli larës liron lëkurën nga papastërtitë dhe makijazhi duke e lënë atë të pastër dhe të butë. Është i pasuruar me Tetraselmis Mikro-Alga me veti oksigjenuese.

Maska hidratuese dhe oksigjenuese ringjall shkëlqimin natyral të lëkurës. Ditë pas dite, lëkura është më e butë dhe rrezatuese.

Falë kremit hidratues me SPF 20, lëkura është menjëherë e hidratuar dhe me shkëlqim. Gjatë gjithë ditës, ajo qëndron e hidratuar si dhe e mbrojtur nga agresione të jashtme dhe rrezet UV.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set hidratues”

SKU: setHV
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën