Set hidratues Hydra Vegetal

-5%

Set hidratues Hydra Vegetal

L4,120

Lëkurë e hidratuar intensivisht

Përshkrim

Seti hidratues Hydra Vegetal është rutina e duhur për lëkurë normale në mikse.
1- Pastroni fytyrën tuaj në thellësi me xhelin larës Hydra Vegetal, i cili heq papastërtitë dhe makijazhin, duke e lënë atë të pastër dhe të butë.
2- Hidratoni dhe ushqeni lëkurën tuaj për 48 orë rresht me kremin hidratues non stop për 48H.
3- Vendosni maskën hidratuese dy here në javë dhe lëkura juaj do të hidratohet në thellësi duke i falur asaj freski, shkëlqim dhe butësi.
Çanta e bardhë praktike, ju bën të mundur që ti merni produktet me vete, kudo që ju shkoni.
Seti përmban:
• Xhel larës Hydra Vegetal 125ml.
• Krem hidratues non-stop për 48 orë 50ml.
• Maskë për hidratim intensiv 75ml.
• Çantë e bardhë praktike.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set hidratues Hydra Vegetal”

SKU: set01
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Ju sapo shtuat një produkt në shportën tuaj:

Hape dritaren
1
Përshëndetje,
Me se mund tu ndihmojnë?