-40%

Set- Garden Party

L3,120

Një aromë pranverore

Përshkrim

Parfumi Garden Party përfaqëson gëzimin e ardhjes së pranverës. Aroma e trëndafilit Damasken me butësinë dhe embëlsinë e saj, shkrihet së bashku me freskinë e gjetheve të mentes.

Seti përmban:
• Parfum 100 ml
• Spraj 10 ml
• Krem duarsh 30ml

Avantazhet:
• Paketimi i përbërë nga plastikë e riciklueshme
• Prodhuar në Francë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Set- Garden Party”

SKU: 73504
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara
Shihni shportën