Serum riparues dhe anti-polucion Elixir Botanique 50ml

4900 L

Detoksifikon dhe oksigjenon lëkurën.

Përshkrim

Serumi riparues dhe anti polucion mbron lëkurën nga efektet e dëmshme që shkakton ndotja përreth, e cila është përgjegjëse për plakjen e parakohshme të lëkurës. Pas 1 muaji lëkura juaj do të jetë më e shëndethsme, rrudhat do të reduktohen, lëkura do të forcohet dhe do të duket më rrezatuese.
Serumi është i pasur me Mikro-Alga dhe Nasturtium, të cilët stimulojnë oksigjenimin dhe detoksifikimin e qelizave të lëkurës.
Avantazhet:
• 99% e përbërësve me origjinë bimore
• Paketim i riciklueshmëm
• Prodhuar në Francë
Këshilla për aplikim: Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në lëkurë të pastër. Hidhni 2 pika në pëllëmbën e dorës dhe shpërndajeni lehtësisht në fytyrë duke e masazhuar me lëvizje nga brenda jashtë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Serum riparues dhe anti-polucion Elixir Botanique 50ml”

SKU: 74771