-20%

Serum forcues dhe mbrojtës nga nxehtësia 100 ml

0 out of 5

1120 L

Mbron flokët deri në 230°C

Përshkrim

Falë përbërjes së tij me vaj Jojoba organik serumi redukton këputjet e flokëve, i riparon dhe mbron fibrat e tyre nga nxehtësia deri në 230°C.

Këshilla për aplikim: Aplikojeni në flokë të lagur dhe të thatë. Nuk shpërlahet.

Avantazhet:

  • 94% përbërës bimorë
  • Pa silikon
  • Shishe e riciklueshme
SKU: 48704