Sapun me kokos 80 gr

420 L

Kënaqësia e një sapuni të butë

Përshkrim

“Ekspertët tanë kanë kombinuar glicerinën bimore dhe pudrën e kokosit për të krijuar një sapun I cili pastron lehtësisht duart tuaja dhe le një aromë delikate.
Avantazhet: Sapuni ka në përmbajtje glycerine bimore. 96% e përbërësve janë me origjinë bimore, pa pababen, letër e riciklueshme.”

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Sapun me kokos 80 gr”

SKU: 77877
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara