Qumësht riparues me gjalp Shea, për lekurë ekstra të thatë – 390 ml

1990 L

Riparon dhe ushqen lëkurën ekstra të thatë.

Përshkrim

Ky qumësht ushqen intensivisht lëkurën e trupit tuaj. Ai ka në përmbajtje gjalp Shea bio, nga Afrika perëndimore i cili njihet për aftësitë e tij të jashtëzakonshme ushqyese dhe riparuese. Avantazhet: Kremi ka një teksturë kremoze e cila penetron lehtësisht në lëkurë.
Këshilla për aplikimin: Aplikojeni çdo ditë në të gjithë trupin.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Qumësht riparues me gjalp Shea, për lekurë ekstra të thatë – 390 ml”

SKU: 78433
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara