Pudër e thatë

2490 L

Matifikon, unifikon dhe perfeksionon lëkurën tuaj.

Përshkrim

Pudra e thatë unifikon dhe matifikon lëkurën duke i dhënë një përfundim natyral. Ajo ka aftësinë që të fiksojë makijazhin dhe të bëjë që ai të zgjasë më shumë.
Avantazhet:
• Pa parfum
• Formulë vegane
• Paketim i riciklueshëm
• Prodhuar në Francë
Këshilla për aplikim: Merrni pudrën duke përdorur një furçë të posaçme dhe hiqni tepricën duke prekur lehtë në paketimin e saj. Më pas aplikojeni në të gjithë fytyrën me theks të veçantë në zonën T: ballë, hundë dhe mjekërr.

Informacion shtesë

Color

, , , , ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Pudër e thatë”

SKU: 86434
Spastroje