Pudër bronzer

2190 L

Po kërkoni produktin e duhur për ti dhënë lëkurës suaj një nxirje sa më natyrale?

Përshkrim

Pudra bronzer krijon një nxirje natyrale dhe konturon fytyrën tuaj në mënyrë perfekte. Bronzeri gjendet në dy nuanca:

  • Light tan: për lëkurat në nuancën rose ose bezhë
  • Warm tan: për lëkurat në nuancën gold në kafe

Avantazhet:

  • 91% përbërës bimorë
  • Formulë vegane
  • Prodhuar në Francë
  • Paketim i riciklueshëm

Këshilla e përdorimit: Aplikojeni bronzerin me një furçë në zonat e fytyrës që dëshironi të krijoni efektin nxirës (mjekër, mollëza, ballë) dhe përsëritni hapin derisa të merrni nxirjen e dëshiruar.

 

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Pudër bronzer”

SKU: N/A
Spastroje