Pastrues 3 në 1 me mente 125ml – Për lëkurë mikse në të yndyrshme.

1200 L

Pastron butësisht lëkurën tuaj

Përshkrim

Ky pastrues ka veprim të trefishtë: pastron lëkurën, ka efektin e një skrabi si dhe heq pikat e zeza. Është i pasur me mente, e cila njihet për vetitë e saj freskuese. Pastron lëkurën në thellësi, largon sebumin e tepërt, duke e lënë lëkurën të butë dhe jo të thatë. Zvogëlon poret dhe redukton pikat e zeza.
Avantazhet:
• 98% e përbërësve janë me origjinë bimore.
• Pa sulfate.
• Prodhuar në Francë.
• Formulë e biodegradueshme.
• Mente organike e rritur në fushat e La Gacilly.
Këshilla për aplikim: Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë duke e masazhuar lehtë e më pas shpërlajeni. Shmangni kontaktin me sytë. Mos e aplikoni në lëkurë të dëmtuar apo të irirtuar.
Testuar dermatologjikisht.
Test In Vitro.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.


Jini i pari që shqyrton “Pastrues 3 në 1 me mente 125ml – Për lëkurë mikse në të yndyrshme.”

SKU: 90301
Shto tek produktet e preferuara
Shto tek produktet e preferuara